Hoofdkantoor

PLANNING & ADMINISTRATIE
Cosunpark 20
4814 ND Breda

076-5410328
planning@bellefleur.nl

Breda

KINDERDAGVERBLIJF
(0-4 jr)

Brabantpark-Heusdenhout

Teteringsedijk 297a
4817 ME BREDA

076–5425650
teteringsedijk@bellefleur.nl


KINDERDAGVERBLIJF
(0 – 4 jr)
IKC Oase

Kameelstraat 2

4817 BS Breda
076-2046030
oase@bellefleur.nl


PEUTERPALEIS
(2 – 4 jr)
IKC Oase

Kameelstraat 2

4817 BS Breda
076-2046031
oase@bellefleur.nl


BUITENSCHOOLSE OPVANG
(4 – 12 jr)
IKC Oase

Kameelstraat 2

4817 BS Breda
076-2046031
bso@bellefleur.nl


KINDERDAGVERBLIJF
(0-4 jr)

Centrum

Middellaan 62
4811 VM BREDA

076-2310003
centrum@bellefleur.nl

Etten-Leur

KINDERDAGVERBLIJF

(0 – 4 jr)
PEUTERPALEIS & VVE

(2 – 4 jr)

Markt 98
4875 CG Etten-leur

076-8009989

etten-leur@bellefleur.nl


BUITENSCHOOLSE OPVANG MARKT

(4 – 12 jr)

Lambertusstraat 3
4872 XA ETTEN-LEUR

076–8009989 / 06-10367173

etten-leur@bellefleur.nl


BREDE SCHOOL SONATE
KINDERDAGVERBLIJF
(0 – 4 jr)
PEUTERPALEIS & VVE
(2 – 4 jr)

BUITENSCHOOLSE OPVANG
TUSSENSCHOOLSE OPVANG
(4 – 12 jr)

Hobodreef 5
4876 XB ETTEN-LEUR
etten-leur@bellefleur.nl

076-2301308

 

Princenhage

KINDERDAGVERBLIJF
(0-4 jr)

PEUTERPALEIS
(2 – 4 jr)

Haagweg 466
4813 XG Breda
076-5147309

princenhage@bellefleur.nl


VOORSCHOOLSE OPVANG
BUITENSCHOOLSE OPVANG

TUSSENSCHOOLSE OPVANG
(4-12 jr)

Doelen 36 (tegenover basisschool de Sinte Maerte)
4813 GR Breda

06-12417166
princenhage@bellefleur.nl

Prinsenbeek

KINDERDAGVERBLIJF
(0-4 jr)
PEUTERPALEIS & VVE
(2,5-4 jr)

Vijverstraat 7
4841 AT PRINSENBEEK

076–5425160
prinsenbeek@bellefleur.nl


VOORSCHOOLSE OPVANG

BUITENSCHOOLSE OPVANG

TUSSENSCHOOLSE OPVANG
(4-12 jr)

Scoutinggebouw
Moleneind 1
4841 LP PRINSENBEEK

076–5418620

prinsenbeek@bellefleur.nl


DE SPORT BSO
(4-12 jr)

Sportpark “De Heikant”
Heikantsestraat 37b
4841 EG Prinsenbeek
06-86801153

prinsenbeek@bellefleur.nl

Teteringen

KINDERDAGVERBLIJF
(0-4 jr)
PEUTERPALEIS & VVE
(2,5 – 4 jr)
Arnold Janssenlaan 150
4847 DK  Teteringen

076-2310000

teteringen@bellefleur.nl


BUITENSCHOOLSE OPVANG
(4-12 jr)
Arnold Janssenlaan 150
4847 DK  Teteringen

076-2310000
teteringen@bellefleur.nl


BUITENSCHOOLSE OPVANG
(4 – 12 jr)
In het clubhuis van hockeyvereniging MHCT

Donkerstraat 34a
4847 EJ TETERINGEN

06-28319964

teteringen@bellefleur.nl

Oosterhout

KINDERDAGVERBLIJF

(0 – 4 JR)

BUITENSCHOOLSE OPVANG

(4 – 12 jr)

Griegstraat 32
4904 MB Oosterhout
06-86801150
oosterhout@bellefleur.nl

menu lines wit icon close button icon
Contact button icon

Kinderdagverblijf

Contact button icon

Peuterpaleis

Contact button icon

Buitenschoolseopvang

Contact button icon

Tussenschoolseopvang

Contact button icon

Vakantieopvang

Contact button icon

Direct inschrijven